Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie w dniach 17 - 18 sierpnia 2017r. organizuje szkolenie pt. „Estetyzacja najbliższego otoczenia, w tym ogródków przydomowych oraz wystroju wnętrz, w kontekście obowiązujących stylów i trendów”.

Szkolenie adresowane jest do specjalistów i doradców zatrudnionych w ośrodkach doradztwa rolniczego oraz w Centrum Doradztwa Rolniczego. Do udziału w szkoleniu zaproszone są w szczególności osoby odpowiedzialne za wiejskie gospodarstwa domowe.

 

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników szkolenia ze współczesnymi trendami w projektowaniu ogrodów rodzinnych oraz wystroju wnętrz. W trakcie szkolenia zaprezentowane zostaną aktualne style w ogrodach, mała architektura ogrodowa, woda w ogrodzie oraz tworzenie kompozycji ogrodowych na bazie istniejący elementów. Omówione zostaną także kwestie związane z aktualnymi trendami w wystroju wnętrz, przykłady niskobudżetowych realizacji, sposoby na ciekawe i szybkie metamorfozy, kolor oraz światło we wnętrzu. Na podstawie praktycznych przykładów zaprezentowane zostaną rozwiązania na każdą kieszeń dla małych przestrzeni, przy wtórnym wykorzystaniu produktów oraz korzystaniu i maskowaniu otaczającego krajobrazu.

 

Wykłady oraz warsztaty prowadzone będą przez właścicielkę pracowni „Goog place for living”, dla której aranżacja wnętrz oraz ogrodów to pasja. „Good Place For Living” to pracownia, której misją jest tworzenie miejsc wyjątkowych, zarówno pod kątem architektury krajobrazu jak i wnętrz. Wykonywane w pracowni projekty nastawione są na zacieranie granic pomiędzy tym co jest wnętrzem, a tym co ogrodem – tworzą harmonijną przestrzeń - miejsca, które będą stanowiły bezpieczną i funkcjonalną przystań dla ich właścicieli.

 

Doradców zainteresowanych udziałem w niniejszym szkoleniu, prosimy o przesłanie wypełnionych Kart zgłoszenia uczestnictwa w terminie do 8 sierpnia 2017 roku. Kartę zgłoszenia oraz informację o uczestniku (w załączniku) prosimy przesłać mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. pod nr fax: 12 424 05 05 lub pocztą tradycyjną na adres CDR O/Kraków. Uczestnicy na zakończenie otrzymają Zaświadczenia o ukończeniu szkolenia.

 

Szkolenie odbędzie się w Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie, ul. Meiselsa 1. Rozpoczęcie szkolenia w dniu 17 sierpnia o godz. 10.30. Zakończenie w dniu 18 sierpnia o godz. 12.30.

 

Koszt uczestnictwa w dwudniowym szkoleniu wynosi:

 • dla doradców zatrudnionych w ośrodkach doradztwa rolniczego: 186,00 zł (koszty socjalne: wyżywienie, serwis kawowy, nocleg)
 • dla doradców prywatnych: 290,00 zł (koszty socjalne: wyżywienie, serwis kawowy, nocleg oraz usługa edukacyjna).

 

Osoby do kontaktu:

 • w sprawach merytorycznych szkolenia:
  Karolina Boba - Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich,
  tel. 12 424 05 21; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • w sprawach organizacji i rekrutacji:
  Sylwia Filas - Zespół Metodyki, Doskonalenia Zawodowego i Kontroli Doradztwa Rolniczego,
  tel. 12 424 05 54; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W załączeniu:


Zapraszamy!

1