Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje szkolenie internetowe pn. „Produkcja żywności w zagrodzie edukacyjnej” w terminie od 04.09 – 29.09.2017 r.w oparciu o platformę e-learningową cdrkursy.edu.pl oraz tematyczne materiały szkoleniowe udostępnione na platformie wyłącznie zalogowanym uczestnikom.


Szkolenieskierowane jest do doradców zatrudnionych w ośrodkach doradztwa rolniczego oraz pracowników izb rolniczych. Celem ogólnym szkolenia jest przekazanie wiedzy z zakresu uwarunkowań produkcji żywności w gospodarstwie rolnym, w tym w zagrodzie edukacyjnej. Program obejmuje zagadnienia związane z bezpieczeństwem wytwarzania żywności i jej wprowadzaniem do obrotu, w tym żywieniem turystów w gospodarstwach agroturystycznych orazsprzedażą produktów rolno-spożywczych. Wprowadzenie do tematu stanowią zagadnienia dotyczące funkcjonowania zagród edukacyjnych w Polsce oraz przepisów prawnych związanych z prowadzeniem działalności edukacyjnej gospodarstw rolnych.

Szkolenie składa się z trzech modułów szkoleniowych:

Moduł I: Idea i funkcjonowanie edukacyjnych gospodarstw rolnych.
Moduł II: Wprowadzanie żywności do obrotu i żywienie gości w gospodarstwach agroturystycznych – podstawowe zasady bezpieczeństwa żywności.
Moduł III: Formy sprzedaży produktów rolno-spożywczych wytworzonych w gospodarstwie rolnym.

Rekrutacja na szkolenie będzie prowadzona do dnia 23 sierpnia 2017 r.Kartę zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesłać mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., faxem na nr: 12 424 05 05 lub pocztą tradycyjnąna adres:

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie,
ul. Meiselsa 1,
31-063 Kraków


Ze względów organizacyjnych zakończono nabór uczestników na szkolenie. Osoby chętne zapraszamy do uczestniczenia w kolejnej edycji szkolenia, która będzie miała miejsce w I kwartale 2018 r. Serdecznie zapraszamy!


Osoby zakwalifikowane na szkolenie otrzymają potwierdzenie przyjęcia wraz z indywidualnym loginem i hasłem dostępu oraz instrukcją logowania.

O uczestnictwie w szkoleniu decyduje terminowe dopełnienie zgłoszenia, a w przypadku dużej liczby chętnych kolejność zgłoszeń.

Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie formy edukacyjnej. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest udzielenie minimum 75% sumy poprawnych odpowiedzi w teście, do którego będzie można przystąpić po ukończeniu wszystkich modułów szkolenia.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny dla doradców ODR oraz pracowników izb rolniczych. Dla pozostałych zainteresowanych możliwy jest udział w szkoleniu za odpłatnością 30 zł na rachunek:

Dane do przelewu:
Centrum Doradztwa Rolniczego w BrwinowieOddział w Krakowie
Ul. Meiselsa 1, 31-063 Kraków
BGK O/Kraków
ul. Pilotów 2, 31-462 Kraków
Nr rachunku: 53 1130 1150 0012 1244 9920 0004


Osoby do kontaktu:


W sprawach merytorycznych:
Klaudia Kieljan
Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich
tel. 12 424 05 13
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje w sprawie rekrutacji:
Sylwia Filas
Zespół Metodyki Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego
tel. 12 424 05 54, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W sprawach technicznych w tym obsługi internetowej:
Bartłomiej Mitka
Zesół Promocji i Wydawnictw 
tel. 12 424 05 40, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Do pobrania:
Karta zgłoszenia
Harmonogram