Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje w terminie 11 września – 13 listopada 2017 szkolenie internetowe pt. „Marketing bezpośredni - jak skutecznie prowadzić sprzedaż konsumentom końcowym artykułów rolno-spożywczych?” Do udziału w szkoleniu serdecznie zapraszamy doradców zatrudnionych w Ośrodkach Doradztwa Rolniczego zajmujących się tematyką rozwoju obszarów wiejskich oraz przedsiębiorczością. Głównym celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z czynnikami ułatwiającymi prowadzenie efektywnej sprzedaży bezpośredniej artykułów rolno – spożywczych oraz zapewniającymi satysfakcjonującą obsługę klienta. 

Profesjonalna obsługa sensu stricte to odpowiednia postawa sprzedawcy i zastosowanie właściwych technik sprzedaży. Nie była by ona możliwa jednak, gdyby sprzedawca nie zadbał również o planowanie biznesowe, określenie kanałów dystrybucji, dobór, pakowanie i odpowiednie wyeksponowanie towarów w miejscu sprzedaży (tzw. merchandising) oraz właściwe określenie ceny sprzedawanych dóbr. 

Uczestnikom szkolenia zostanie przekazana więc wiedza z zakresu marketingu bezpośredniego. Zapoznają się też z mechanizmami decydującymi o zachowaniu klienta, metodami wywierania wpływu na podejmowanie decyzji, jak i sposobami kształtowania odpowiedniego wizerunku osoby obsługującej klienta. Przypomniane zostaną im również podstawowe formy sprzedaży artykułów rolno-spożywczych możliwe do wykorzystania przez rolnika na gruncie regulacji krajowych. 

Ze względów organizacyjnych zakończono nabór uczestników na szkolenie. Osoby chętne zapraszamy do uczestniczenia w kolejnej edycji szkolenia, na które rekrutacja uruchomiona zostanie na początku 2018 roku.

Serdecznie zapraszamy! 

Udział w szkoleniu internetowym jest bezpłatny.

Doradców zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie karty zgłoszenia uczestnictwa mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub pocztą tradycyjną do Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie, ul. Meiselsa 1, 31-063 Kraków.


Rekrutacja będzie prowadzona do 6 września 2017 r. W przypadku dużej ilości zgłoszeń możliwe jest wcześniejsze zamknięcie rekrutacji celem zapewnienia prawidłowego funkcjonowania szkolenia.

Uczestnicy szkolenia zobowiązani są do posiadania indywidualnego konta poczty elektronicznej. Jedyną aplikacją konieczną do korzystania z narzędzia szkoleniowego jest przeglądarka internetowa.

Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie formy edukacyjnej. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest uzyskanie minimum 60% sumy punktów za testy rozwiązywane w ramach szkolenia.

Osoby do kontaktu:

W sprawach merytorycznych:
Mateusz Grojec
Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich
tel. 12 424 05 25
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje w sprawie rekrutacji:
Sylwia Filas
Zespół Metodyki Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego
tel. 12 424 05 54, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W sprawach technicznych w tym obsługi internetowej:
Bartłomiej Mitka
Zesół Promocji i Wydawnictw
tel. 12 424 05 40, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Do pobrania: 

Karta zgłoszenia uczestnictwa