Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie organizuje w dniach 11-12 września 2017 r. szkolenie dla pracowników jednostek doradztwa rolniczego pn. „Rozwój ekonomii społecznej na obszarach wiejskich”. Celem szkolenia jest upowszechnienie wśród specjalistów i doradców rolnych wiedzy na temat tworzenia, rozwoju i finansowania inicjatyw ekonomii społecznej na obszarach wiejskich w Polsce.

  

W trakcie szkolenia przewidziano wykłady m.in. na temat aspektów prawno-organizacyjnych funkcjonowania podmiotów ekonomii społecznej, a także działań finansowanych w ramach PROW 2014-2020 umożliwiających tworzenie miejsc pracy i rozwój lokalny. Szczególnie ważne jest dla nas przekazanie uczestnikom praktycznej wiedzy z zakresu tworzenia biznesplanu dla przedsiębiorstwa społecznego. Dzięki pozyskanej wiedzy będą mogli w dużym stopniu przyczynić się do promowania organizowania przedsiębiorstw społecznych na obszarach wiejskich.

Zgłoszenie udziału w szkoleniu prosimy przesłać na załączonej Karcie zgłoszenia uczestnictwa do dnia 5.09.2017 r. e-mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., faxem pod numer 12 424-05-05 lub pocztą tradycyjną na adres: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie, ul. Meiselsa 1, 31-063 Kraków. Liczba miejsc ograniczona. O zakwalifikowaniu się na szkolenie powiadomimy po zakończeniu rekrutacji. 

Informacje w sprawach merytorycznych:
Józefina Król - Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich, tel.: 12 424-05-09, 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje w sprawie rekrutacji:
Maria Szaszkiewicz - Zespół Metodyki, Doskonalenia Zawodowego i Kontroli Doradztwa Rolniczego – tel.: 12 424 05 54, e-mail: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

Harmonogram szkolenia

Karta zgłoszenia uczestnika