Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje w terminie 25 września – 31 października 2017r. szkolenie internetowe pt. „Efektywne wykorzystanie innowacyjnych metod w zakresie gospodarki wodnej na obszarach wiejskich”. Do udziału w szkoleniu zapraszamy specjalistów i doradców zatrudnionych w Ośrodkach Doradztwa Rolniczego zajmujących się tematyką rozwoju obszarów wiejskich. 

Celem szkolenia jest przedstawienie metod w zakresie efektywnego wykorzystania gospodarki wodnej jako czynnika rozwoju rolnictwa, środowiska i obszarów wiejskich. Omawiane będą m.in.:

- zasoby wodne a rozwój terenów wiejskich,
- potrzeby wodne rolnictwa, zaspokojenie potrzeb rolnictwa i środowiska przyrodniczego,
- techniczne i nietechniczne metody retencjonowania wody, znaczenie dla produkcji rolnej
i rozwoju obszarów wiejskich,
- rola urządzeń melioracji wodnych w rolnictwie i środowisku przyrodniczym,
- pozarolnicze możliwości wykorzystania cieków i zbiorników wodnych,
- aktualne wyzwania rozwoju obszarów wiejskich w Polsce, w świetle zmian klimatycznych i doświadczeń międzynarodowych,
- naturalne metody retencjonowania wody,

O zakwalifikowaniu się na szkolenie powiadomimy po zakończeniu rekrutacji.
Doradców zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłaniekarty zgłoszenia uczestnictwa mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faxem na nr 12 425 05 05.
Rekrutacja będzie prowadzona do 22 września 2017 r.

Ze względów organizacyjnych zakończono nabór uczestników na szkolenie. Osoby chętne zapraszamy do uczestniczenia w kolejnej edycji szkolenia.
Serdecznie zapraszamy!

Uczestnicy szkolenia zobowiązani są do posiadania indywidualnego konta poczty elektronicznej. Jedyną aplikacją konieczną do korzystania z narzędzia szkoleniowego jest przeglądarka internetowa.
Ukończenie szkolenia zostanie potwierdzone zaświadczeniem po uzyskaniu minimum 60% sumy punktów za test rozwiązany w ramach szkolenia. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

Udział w szkoleniu jest bezpłatny dla doradców ODR oraz pracowników izb rolniczych. Dla pozostałych zainteresowanych możliwy jest udział w szkoleniu za odpłatnością 30 zł na rachunek:

Dane do przelewu:
Centrum Doradztwa Rolniczego w BrwinowieOddział w Krakowie
Ul. Meiselsa 1, 31-063 Kraków
BGK O/Kraków
ul. Pilotów 2, 31-462 Kraków
Nr rachunku: 53 1130 1150 0012 1244 9920 0004


Osoby do kontaktu

W sprawach merytorycznych:
Waldemar Gorajczyk 
Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich
tel. 12 424 05 20
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Łukasz Jawny
Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich
tel. 12 424 05 20
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje w sprawie rekrutacji:
Sylwia Filas
Zespół Metodyki Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego
tel. 12 424 05 54, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W sprawach technicznych w tym obsługi internetowej:
Bartłomiej Mitka
Zesół Promocji i Wydawnictw
tel. 12 424 05 40, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Do pobrania:

- Karta zgłoszenia
- Harmonogram