Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie serdecznie zaprasza do udziału w VI Dorocznych Warsztatach dla Działów Promocji i Wydawnictw oraz Działów Zastosowań Teleinformatyki oraz w II Konwencie Informatyków Doradztwa Rolniczego, które w tym roku odbędą się w dniach 18 i 19 grudnia w Krakowie przy ul. Meiselsa 1 w siedzibie Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie. Zapraszamy do udziału pracowników jednostek doradztwa rolniczego w szczególności odpowiedzialne za nadzór nad sieciami teleinformatycznymi, administrowanie stronami internetowymi oraz bazami danych.

Poniżeję programy Warsztatów i Konwentu oraz karta zgłoszenia uczestnictwa. Koszt uczestnictwa w obu szkoleniach dla pracowników jednostek doradztwa rolniczego wynosi 186,00 zł i obejmuje koszty socjalne: wyżywienie, serwis kawowy oraz  nocleg. Istnieje możliwość wcześniejszego noclegu po uzgodnieniach z organizatorami. Usługa edukacyjna jest bezpłatna. Na zakończenie uczestnicy otrzymają zaświadczenia o ukończeniu szkolenia.

Karty zgłoszenia uczestnictwa należy wysyłać na adres: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie, ul. Meiselsa 1 31-063 Kraków oraz na adres email organizatora : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., fax. 12 424 05 05, tel. 12 424 05 54. W sprawach dotyczących zakresu merytorycznego warsztatów i konwentu proszę o kontakt z Panem Krzysztofem Kucia (12 424 05 02, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub Panią Anną Wujkowską (22 729 66 34 wew. 173,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Do pobrania: