Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje w terminie 20 czerwca – 4 lipca 2013 roku, w oparciu o platformę szkoleniową CDR O/Kraków szkolenie internetowe pod nazwą:  "Koncepcja funkcjonowania miniprzedszkoli oraz alternatywnych form wychowania przedszkolnego i opieki dziennej dzieci od 0 do 5 roku życia na obszarach wiejskich".

Do wzięcia udziału w szkoleniu zapraszamy doradców pracujących w Wojewódzkich Ośrodkach Doradztwa Rolniczego (szczególnie z Działów Przedsiębiorczości, Wiejskiego Gospodarstwa Domowego i Agroturystyki) oraz w Oddziałach terenowych, którzy interesują się poszukiwaniem nowych możliwości rozwoju i różnicowania dochodów wiejskich gospodarstw domowych.
Samokształcenie ma na celu zapoznanie doradców z podstawami prawnymi tworzenia i funkcjonowania małych przedszkoli (tzw. innych form wychowania przedszkolnego) i punktów opieki dziennej dla dzieci od 0 do 5 roku życia oraz nabycie wiedzy  z zakresu praktycznych aspektów tworzenia placówek edukacyjnych i punktów opieki dla najmłodszych dzieci.
Uczestnictwo w samokształceniu kierowanym jest bezpłatne.
Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu proszone są o przesłanie do dnia 13 czerwca 2013 r. Karty zgłoszenia uczestnictwa oraz Informacji o uczestniku (do pobrania poniżej) faksem pod numer 12/424 05 05 lub e-mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Do pobrania:
Harmonogram
Karta zgłoszenia uczestnictwa
Informacja o uczestniku

Informacje w sprawie rekrutacji, CDR O/Kraków:
Grzegorz Dziedzic,
Zespół Metodyki, Doskonalenia Zawodowego i Kontroli Doradztwa Rolniczego
tel. 12 424 05 06; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opieka merytoryczna nad szkoleniem, CDR O/Kraków:
Edyta Klimowska-Bobula,
Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich
tel. 12 424 05 20, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..